Najnowsze zdjęcia użytkowników

Wieczory z Metropolitan Opera HD Life

  Bardzo interesującym wydarzeniem stają się Soboty z Metropolitan Opera HD Life w Filharmonii Warmińsko - Mazurskiej. Seanse operowe odbywają się co miesiąc i są wyjątkowym przedsięwzięciem ze strony dyrekcji filharmonii. Więc jeśli nie możesz wybrać się na koncert na żywo w piątkowy wieczór, w pierwszą sobotę każdego miesiąca masz możliwość obejrzenia spektaklu z Metropolitan Opera w doskonałej obsadzie.\

  Już w najbliższą sobotę, 5 października, o godzinie 18.55 w sali koncertowej filharmonii obejrzeć będzie można Eugeniusza Oniegina Piotra Czajkowskiego. Zaznaczyć należy sukcesy które w ostatnich czasach odnoszą dwaj polscy śpiewacy, Mariusz Kwiecień oraz Piotr Beczała, którzy w spektaklu wykonują dwie główne role męskie - Eugeniusza Oniegina oraz Lenskiego. Główna rola kobieca przypadła prima donnie Metropolitan Opera, Annie Netrebko. Operą dyryguje Valery Gergiev. 

  Już w listopadzie na ekranie filharmonii obejrzeć będzie można Toscę Giacomo Pucciniego. Mieszkańcom Olsztyna i okolic serdecznie polecamy!

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Inauguracja sezonu Los Angeles 

Sarah Chang cz. II - Suknia musi pasować do repertuaru

 

Strona główna